Thinkrolls Space

Autor

Avokiddo

Platforma

mobilní zařízení (Android, Apple)

Cena

99 Kč

Třída/Věk

5 – 10 let

Tematické zaměření

strategické uvažování, plánování, řešení problémůPrincip

Thinkrolls Space je logická a labyrintová logická hra určená pro děti. Hráči budou muset myslet logicky, aby vyřešili hádanky, experimentovat, aby zjistili, čeho jsou různé nástroje a postavy schopné, a vše naplánovat a zkombinovat, aby dosáhli cíle každého bludiště a postoupili na nové a těžší úrovně. V případě neúspěchu lze poslední úsek cesty znovu obnovit.

Hráči si v prvních kolech mohou vybrat ze tří avatarů, a v průběhu hry, až nasbírají body, jim budou k dispozici další. Samotné postavy z Thinkrolls jsou roztomilá stvoření, která cestují válením. Cestou vydávají přiměřené zvuky. Mnoho úrovní obsahuje předměty, které můžete sbírat, abyste získali body, a body lze vyměnit za další postavy Thinkrolls, z nichž každá je rozkošnější než ta předchozí. Nové úrovně přidávají nové úrovně složitosti, od fialového sýrového monstra, které žvýká všechen sýr v dohledu (který se objevuje téměř na každé úrovni), až po Vanishing Rainbow Bridge a Plasma Field. Každý z nových objektů přidává do hry novou úroveň složitosti.

Hra má 10 snadných úrovní pro děti od 5 let a 108 náročných úrovní pro děti od 8 let. Motivací je sbírání 24 různých postaviček Thinkrollů.