Bugs and Bubbles

Autor

Little Bit Studio, LLC.

Platforma

mobilní zařízení (Android, Apple)

Cena

79 Kč

Třída/Věk

předškolní – 1. třída

Tematické zaměření

základní matematické představyPrincip

Herní aktivity této aplikace pro nejmenší zahrnují dovednosti před nástupem do školy, rané matematické představy, jemnou motoriku a základy myšlení zaměřeného na oblast STEM.

Ve hře Bugs and Bubbles hráči postupují třemi fázemi po šesti hrách, nebo prozkoumají rovnou libovolnou fázi a hru. Mezi procvičované aktivity patří přiřazování a obkreslování písmen, doplňování vzorů, třídění předmětů, rozeznávání barev, počítání předmětů, vyrovnávání vah, skládání tvarů, závodění s brouky, paměťové hry a další. Každá hra využívá technologii adaptivního učení ke zvýšení úrovně podle potřeby. Většina her končí, když hráč zadá špatnou odpověď; ostatní běží do vyčerpání času. Za odměnu hráči získávají nálepky do alba.

Učitelé a rodiče ocení nádhernou realistickou grafiku a krásnou klasickou hudbu, děti se baví hraním s brouky a bublinami a prozkoumáváním světa v různých prostředí. Ruka, která hráči tiše ukazuje, jak plnit nové úkoly, je u některých her účinná, ale některé (například závodění) mohou vyžadovat instruktáž dospělého.